APARTMÁNY HRABOVO

Apartmány Hrabovo zasadené do tichej oblasti v blízkosti prírody vhodné aj pre početnejšie skupiny návštevníkov. Areál apartmánu má k dispozícii veľký pozemok s parkovaním, zelenou plochou a priestorom na opekanie, grilovanie a iné aktivity :)

Apartmán Zuzana nachádzajuci sa v Hrabovskej doline, ktorá je súčasťou mesta Ružomberok je od dávna známa ako tichá dolina spojená s prírodou pre oddych, rekreáciu, šport a aj adrenalín.

Náš apartmán Zuzana je vhodný aj pre početnejšie skupiny návštevníkov kde je im priamo k dispo­zícii veľký areál s uzamknutým parkovaním, altánkom pre grilovanie a taktiež aj miesto s trávnatou plochou na šport.

V každej apartmánovej jednotke nájdete krb, satelitnú LCD TV, Wi-Fi, práčku, pohovku, sprchovací kút s toaletnými potrebami, šatníkovú skriňu.


Lokalita

V okolí Apartmánového domu Zuzana na Liptove môžete využiť rôzne možnosti na trávenie voľného času. V tesnej blízkosti sa nachádza vodná nádrž Hrabovo, ktorá ponúka množstvo aktivít a zábavy počas celého roka: člnkovanie, tarzánia, lyžovanie,horská turistika, bicyklovanie...

Neďaľeko Apartmánu 6 km sa nachádza Vlkolínec patriaci pod svetové dedičsto UNESCO, na ktorý je možnosť sa dostať turistickým chodníkom priamo od apartmánu.

Pre relax je možnosť využiť termálne pramene v Liptovskom Jáne a lebo kúpele Lúčky s liečivou vodou a vodná nádrž Liptovská Mara.

Liptov je obklopený zo všetkých strán horami a preto ponúka množstvo turistických výletov po Nízkych a Vysokých Tatrách, Veľkej fatry, Chočských vrchov. Tieto hory sú rajom aj pre cyklistov kde im Liptov ponúka zhruba 800 km značených trás.

viac na stránke https://visitliptov.sk

https://ruzomberok.bike/

IZBY

12 lôžok + prístelky

FOTOGALÉRIA